امروز: دوشنبه، 27 فروردین 1403
فروشگاه دیگ سنگی | خرید دیزی سنگی | ظرف سنگی | قابلمه سنگی

0915 358 3050
0930 829 1389
تمام روزهای هفته

درباره ما

سالار تــــــــــــــوس

سالار توس بزرگترین فروشگاه دیگ سنگی سوغات مشهد در کشور ، با گستره ای از ظروف سنگی کوهسنگی مشهد ، دیزی سنگی کوهسنگی ، تزیینات سنگی کوهسنگی ، دکوری سنگی کوهسنگی و ... برای تمام اقشار جامعه و با هر تعداد اعضاء خانواده برای مشتریان خود « تجربه لذت بخش یک خرید اینترنتی ظرف سنگی » را تداعی می کند .

فروشگاه خرده فروش دیگ سنگی و عمده فروس اینترنتی دیزی سنگی سالارتوس ، محصولات دیزی سنگی و دیگ سنگی را مستقیم از کارگاه های تولیدی به دست مشتریان می دهد. تا علاوه بر کیفیت بالای محصول، با حذف دلالان و واسطه ها، قیمت مناسب را برای مشتریان عزیز ظروف سنگی به همراه آورد. تمام  محصولات سالار توس ، زیر ذره بین و بررسی کیفیت قرار دارند.

متاسفانه دیده شده که عده ای سودجو و دلال که به هیچ عنوان هم در مشهد مقدس نیستند ، ادعای تولید محصولات سنگی کرده و میگویند تولید کننده هستیم . ( در جریان باشید که معدن سنگ و کارگاه های این محصول فقط و فقط در مشهد هستند ، لذا این افراد هر چند سال یه بار سفری به مشهد انجام داده و با فیلمبرداری از کارگاه ها و معادن ، آن را به نام خود جا میزنند تا بتوانند مردم را فریب دهند ) . این افراد گاهی اوقات با ترمیم ظروف شکسته و ترک خورده ، این ظروف تعمیری را با قیمت های بالا به مشتریان می فروشند و تمام زحمت هنرمندان سنگتراش و تولید کنندگان محصول سنگی را به سخره میگیرند لذا قبل از خرید از فروشگاه های دلال و سودجو ، دقت کنید .


لذا با وجود این مسایل ، تصمیم گرفتیم فروشگاهی راه اندازی کنیم که ملت عزیز بتوانند محصول سنگی و ظروف سنگی با کیفیت را مستقیم از تولید کننده خریداری نمایند .


  • ظروف سنگی موجود در فروشگاه هرکاره سنگی سالارتوس ، دارای بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت دیزی سنگی ، در بین دیگر فروشگاه های ظروف سنگی می باشد . کیفیت بالای محصولات سنگی سالارتوس ، زنگ خطریست برای برخی فروشگاه های سودجو که محصول تقلبی و تعمیری خود را با عنوان ظروف سنگی درجه ۱ به دست مردم می دهند .

مشاوره قبل از خرید جزء جدا نشدنی از سالارتوس است .

درصورت داشتن هرگونه سوال ، با ما تماس بگیرید .

در صورت وجود هرگونه مشکل و نارضایتی از سایت ، به ما اطلاع دهید . سالارتوس ، فروشنده نیست ! دوست شماست .

آدرس کارگاه : مشهد مقدس . تپه سلام نبش امام رضا 3 سنگ تراشی سالار توس

Email : Salartoos.info@gmail.com

  درویش   09153583050


پنل اعضاء

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

حدیث امام رضا (ع) درباره دیگ سنگی

اباصلت هرویروایت می کند : هنگامی که حضرت امام رضا علیه السلام به سناباد وارد شدند به کناره‌ی کوهی نزديک سناباد که از سنگش دیگ سنگی و دیگچه‌‌ سنگیدرست می‌کنند رسیدیم ، امام به تخته سنگی از كوه تکیه زدند و رو به آسمان فرمودند: “خداوندا! مردم را از این کوهسنگی سود برسان و غذاهايی را كه مردم در دیگ ها وظرف‌های سنگی این کوه می‌پزند برکت عطا فرما”
سپس دستور دادنددیزی سنگی از همان سنگ برایشان بیاورند و فرمود:”غذای مرا در هیچ ظرفی نپزید مگر در همین ظرف‌ سنگی